pussy88 Інформація про виконання районного бюджету за I півріччя 2018 року | Фінансове управління Гайсинської райдержадміністрації
           

Курси валют

Курсы валют Курсы валют

Курсы валют Курсы валют

Курс валют на портале Finance.UA

Зверніть увагу на ресурси: • 09Сер

  На виконання вимог статті 28 Бюджетного кодексу України щодо доступності інформації про бюджет, фінансове управління Гайсинської районної державної адміністрації представляє інформацію про виконання районного бюджету за I півріччя 2018 року.

          Надходження загального фонду районного бюджету за І півріччя 2018 року становили 333,8 млн.грн..

           В структурі доходів загального фонду районного бюджету за               І півріччя 2018 року надходження власних і закріплених доходів становить 16,0%, дотації з Державного бюджету 2,0%, субвенції з Державного, обласного, міського та сільських бюджетів 82,0%.

           Надходження субвенцій з Державного та місцевих бюджетів за січень-червень 2018 року на 108,5 млн.грн. більше в порівнянні з минулим роком і становить 273,4 млн.грн.. Додаткова дотація з Державного бюджету за І півріччя 2018 року надійшла в обсязі                     6,9 млн.грн., що на 6,8 млн.грн. менше надходжень 2017 року.

           План по власних і закріплених доходах загального фонду районного бюджету до уточнених показників, затверджених районною радою на І півріччя 2018 року виконаний на 103,6% і становить            53,5 млн.грн..

  Обсяг надходжень податку на доходи фізичних осіб становить – 53,2 млн.грн., що становить 99,4% в структурі власних доходів.

  З 8 податків та зборів районного бюджету планові показники за     І півріччя 2018 року виконані таким чином:

           – податок на доходи фізичних осіб – 103,7% (53,2 млн. грн.);

           – податок на прибуток підприємств – 93,5% (37,3 тис. грн.);

           – частина чистого прибутку комунальних підприємств – 86,2% (21,9 тис. грн.);

           – надходження від орендної плати за користування комунальним майном – 100% (12,0 тис. грн.);

           – адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно – 94,8% (180,1 тис.грн.);

           – адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців – 78,8% (23,6 тис.грн.);

           – інших надходжень до районного бюджету надійшло –                           3,4 тис.грн..

  За І півріччя з Державного бюджету одержано субвенцій на суму 250,7 млн.грн., в т.ч.:

  -         освітньої субвенції на суму 45,3 млн.грн.,

  -         медичної субвенції на суму 22,0 млн.грн..              

  - на виплату допомоги сім’ям з дітьми в розмірі 31,3 млн.грн., що становить 93,1% до уточнених планових показників;

  - на виплату пільг та субсидій на суму 151,1 млн. грн., що становить 100,0% до планових призначень;

  -                    на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань в сумі 719,6 тис. грн.;

  -                    на лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет –                 397,8 тис.грн..

  - на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів                      180,7 тис.грн.;

  - на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» – 829,5 тис.грн..

  Інших субвенцій з обласного бюджету в районний бюджет надійшло в сумі 137,1 тис.грн., в тому числі:

           – на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 29,2 тис.грн.;

           – на поховання учасників бойових дій в сумі – 2,6 тис.грн.;

           – на компенсаційні виплати на бензин, ремонт і технічне обслуговування автотранспорту інвалідам І групи – 5,7 тис.грн.;

            – на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування – 152,4 тис. грн..

           До районного бюджету надійшли кошти субвенцій з сільських та міського бюджетів в обсязі 1,4 млн.грн.. Кошти спрямувались на утримання закладів освіти, культури, охорони здоров’я, трудового архіву.

           Вперше, до районного бюджету надійшли кошти від ОТГ на утримання бюджетних закладів освіти, охорони здоров’я, культури. Були передані кошти освітньої, медичної субвенції, кошти додаткової дотації. Так, з бюджету Кунківської ОТГ надійшли кошти в сумі 11,9 млн.грн., з бюджету Краснопільської ОТГ 8,6 млн.грн..

  До спеціального фонду районного бюджету за І півріччя               2018 року надійшло доходів в сумі 4,6 млн.грн., виконання становило 184,0% до уточнених призначень.

  Власні надходження бюджетних установ отримані в сумі                     4,2 млн.грн. З них: платні послуги, що надають бюджетні установи охорони здоров’я, освіти, культури, спортшколи складають                   1,4 млн.грн., інші джерела – 2,8 млн.грн.. До інших джерел власних надходжень бюджетних установ відносяться благодійні внески, дарунки в сумі 1,4 млн.грн. та кошти, що отримуються бюджетними установами на виконання окремих доручень в сумі 1,5 млн.грн..

  Інша субвенція отримана в сумі 76,6 тис.грн. з сільських бюджетів на фінансування бюджетних установ.

  До спеціального фонду районного бюджету надійшли кошти з обласного бюджету на суму 232,5 тис.грн.. Кошти спрямовані на проведення нормативно-грошової оцінки землі для Кущинецької, Семиріцької, Жерденівської, Ярмолинецької, Чечелівської, Михайлівської та Зятковецької сільських рад. 

  Разом доходи загального і спеціального фонду районного бюджету за І півріччя 2018 року становили 338,4 млн.грн..

   

  Бюджети сільських рад за І півріччя 2018 року отримали власних і закріплених доходів в сумі 11,1 млн.грн., що становить 126,5% до уточнених річних призначень. Всі сільські ради виконали уточнені планові показники за січень-червень 2018 року. Надходження по власних та закріплених доходах по сільських бюджетах на 3,8 млн.грн. менші, в порівнянні з надходженнями за І півріччя минулого року. Зменшення надходжень обумовлено тим, що 7 сільських рад увійшли до складу об’єднаних територіальних громад. Бюджет міської ради виконаний на 106,0%, що становить 29,7 млн.грн.. Надходження по міській раді менші надходжень минулого року на 0,5 млн.грн..

   

  Видатки:

  За I півріччя 2018 року із загального фонду районного бюджету проведено видатків на суму 343,5 млн.грн., що становить 92,9% уточнених призначень. Видатки загального фонду районного бюджету за січень-червень 2018 року більші обсягу видатків 2016 року за аналогічний період на 184,1 млн.грн., а в порівнянні з минулим роком на 114,1 млн.грн..

  В бюджетних закладах та установах, що фінансуються з районного бюджету прострочена кредиторська заборгованість відсутня.

  Видатки з районного бюджету на захищені видатки здійснювались першочергово. Це в першу чергу: заробітна плата, нарахування на заробітну плату, медикаменти, харчування, енергоносії.

           Так, за звітний період з районного бюджету на фінансування захищених видатків було спрямовано коштів на суму 299,8 млн.грн., що становить 87,2% в структурі видатків районного бюджету.

  Відділами та управліннями районної державної адміністрації, які є головними розпорядниками коштів, забезпечується своєчасна виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету.

  На фінансування заробітної плати з нарахуваннями було спрямовано коштів в сумі 93,6 млн.грн., на фінансування видатків для забезпечення продуктами харчування закладами освіти та ЦРЛ було спрямовано коштів в сумі 2,1 млн.грн., на розрахунки за енергоносії – 9,3 млн.грн., на соціальні виплати населенню 185,0 млн.грн..

  З районного бюджету, крім фінансування першочергових видатків, здійснювалось фінансування і незахищених видатків. Так, на фінансування незахищених статей за І півріччя було спрямовано коштів в сумі 43,7 млн.грн., що становить 12,8% в структурі видатків.

  В структурі видатків районного бюджету по галузях видатки на соціальний захист становлять 55,4%, освіту 27,2%, охорону здоров’я 10,3%, культуру 3,2%, спорт 0,5%, апарат управління 0,4%, інші 3,0%.

  На фінансування районної ради були спрямовані кошти в сумі 1,4 млн.грн., що на 671,0 тис.грн. більше, в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

  В І півріччі 2018 року на утримання освітянських закладів було спрямовано коштів в сумі 93,5 млн.грн., що на 10,3 млн.грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  На утримання мережі охорони здоров’я Гайсинського району було спрямовано коштів в сумі 35,5 млн.грн., що на 5,6 млн.грн. більше в порівнянні з минулим роком.

  На утримання закладів культури, що фінансуються з районного бюджету було спрямовано коштів в сумі 11,1 млн.грн., що становить 80,8% до планових призначень.

  На фінансування заходів по фізкультурі та утримання ДЮСШ було спрямовано коштів в сумі 1,8 млн.грн., що становить 83,4% до планових призначень.

  На фінансування установ та заходів соціального забезпечення, було спрямовано коштів на суму 190,4 млн.грн.. В тому числі на забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування та утримання центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було спрямовано 4,9 млн.грн..

  На фінансування оздоровлення дітей було спрямовано коштів в обсязі 750,0 тис. грн., що дало можливість оздоровити 148 дітей.

  Вперше, з районного бюджету передається реверсна дотація до Державного бюджету в сумі 2,0 млн.грн..

  З районного бюджету передається субвенція міській раді на утримання міських дошкільних закладів освіти в сумі 6,6 млн.грн..

  Протягом звітного періоду з районного бюджету були здійснені видатки по спеціальному фонду на суму 8,3 млн.грн.. Видатки по спеціальному фонду були проведені за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду, а також за рахунок власних надходжень бюджетних установ. Видатки були спрямовані на придбання медичного обладнання, медикаментів для закладів охорони здоров’я; на співфінансування будівництва Михайлівської школи; проведення капітальних ремонтів в закладах культури та соціального захисту; придбання автомобіля для територіального центру; придбання сценічних костюмів та музичної апаратури для клубних закладів, а також на виплату заробітної плати, на проведення розрахунків за енергоносії та інші видатки.

  Таким чином, підводячи підсумок вищенаведеного, протягом                I півріччя 2018 року прослідковується динаміка збільшення обсягу видатків на соціально-культурну сферу району.

  Всі дані по виконанню бюджету надані на підставі квартального звіту про виконання бюджетів Гайсинського району станом на                        01 липня 2018 року Управлінням Державної казначейської служби у Гайсинському районі.


  Share to Facebook
  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki
  Share to Yandex

  Автор: admin, 12:42

Ваш коментар

Увага: Коментарі модеруються, і це може викликати затримку у публікуванні. Відправляти коментар ще раз не потрібно!