• 06Вер
    5 вересня в залі засідань Гайсинської райдержадміністрації за ініціативи, сприяння і фінансової підтримки Міністрерства фінансів України, Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації та Інституту бюджету та соціально економічних досліджень було проведено міжрайонний семінар-тренінг на тему «Програмно-цільове бюджетування місцевих бюджетів в умовах децентралізації: правові засади». У семінарі прийняли участь працівники установ бюджетної сфери, працівники фінансових управлінь та відділів районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, бухгалтери сільських рад  Гайсинського, Тростянецького, Немирівського, Тульчинського районів та м.Ладижин. Відкрив семінар заступник директора Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації Мушинський Олександр Анатолійович.  Директор Департаменту методології та навчальних програм ІБСЕД Тамара Анатоліївна Шаповал провела навчання. Вона ознайомила присутніх з основними нормативними актами, що регламентують застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі. Розповіла про інновації та зміни у формуванні бюджетних програм. По завершенню всі учасники семінару отримали сертифікати.