pussy88 Публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік | Фінансове управління Гайсинської райдержадміністрації
           

Курси валют

Курсы валют Курсы валют

Курсы валют Курсы валют

Курс валют на портале Finance.UA

Зверніть увагу на ресурси: • 27Бер

  На виконання вимог статті 28 Бюджетного кодексу України, щодо доступності інформації про бюджет, фінансове управління Гайсинської районної державної адміністрації представляє інформацію про виконання районного бюджету за 2018 рік.

  Річний звіт про виконання районного бюджету був наданий на розгляд постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку в строки передбачені законодавством. Фінансовим управлінням Гайсинської районної державної адміністрації було  представлено річний звіт Гайсинського району в Департамент фінансів Вінницької обласної державної адміністрації 1 лютого 2019 року. Зауважень до звіту не було.

  Надходження загального фонду районного бюджету за 2018 рік становили 557,6 млн.грн., в тому числі по загальному фонду                   547,8 млн.грн., по спеціальному фонду – 9,8 млн.грн..

  В структурі доходів загального фонду районного бюджету за  2018 рік надходження власних і закріплених доходів становить 23%, дотації з Державного бюджету 3%, субвенції з Державного, обласного, міського та сільських бюджетів 74%.

  План по власних і закріплених доходах загального фонду районного бюджету до уточнених показників, затверджених районною радою на 2018 рік виконаний на 104,8% і становить 125,7 млн.грн..

  Обсяг надходжень податку на доходи фізичних осіб становить – 125,0 млн.грн., що становить 99,4 % в структурі власних доходів.

  З 8 податків та зборів районного бюджету планові показники за      2018 рік виконані таким чином:

  - податок на доходи фізичних осіб на 104,8% (125,0 млн. грн.);

  - податок на прибуток підприємств на 43,7% (37,2 тис. грн.);

  -надходження частини чистого прибутку комунальних підприємств на 39,7% (22,4 тис. грн.);

  - надходження від орендної плати за користування комунальним майном на 101,7% (30,7 тис. грн.);

  - адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно на 122,9% (72,5 тис.грн.);

  - адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на 71,1% (33,5 тис.грн.);

  - інших надходжень до районного бюджету надійшло на                           3,4 тис.грн..

  За минулий рік з Державного бюджету одержано субвенцій на суму 373,5 млн.грн., в т.ч.:

  -освітньої субвенції на суму 73,6 млн.грн.,

  -медичної субвенції на суму 40,6 млн.грн..

  -на виплату допомоги сім’ям з дітьми в розмірі 63,2 млн.грн., що становить 95,4% до уточнених планових показників;

  -на виплату пільг та субсидій на суму 186,4 млн. грн., що становить 99% до планових призначень;

  -на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань в сумі 1638,7 тис. грн.;

  -на лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет –                 876,5 тис.грн.;

  -на придбання житла для дітей-сиріт –715,9 тис.грн.;

  -на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів                      179,1 тис.грн.;

  -на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» – 1689,9 тис.грн.;

  - на соціально-економічний розвиток району – 4,6 млн.грн..

  Інших субвенцій з обласного бюджету в районний бюджет надійшло в сумі 664,6 тис.грн., в тому числі:

  - на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 72,5 тис.грн.;

  -на поховання учасників бойових дій в сумі – 6,0 тис.грн.;

  -на компенсаційні виплати на бензин, ремонт і технічне обслуговування автотранспорту інвалідам І та ІІ групи – 11,1 тис.грн.;

  -на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування – 375,7 тис. грн.;

  -на відзначення переможця 15 обласного конкурсу «Спортивний майданчик – мрія дитинства» для Зятківецької школи – 75,0 тис.грн.;

  -на компенсаційні виплати за навчання учасників АТО та їх дітей – 124,3 тис.грн..

  До районного бюджету надійшли кошти субвенцій з сільських та міського бюджетів в обсязі 3,2 млн.грн.. Кошти спрямувались на утримання закладів освіти, культури, охорони здоров’я, трудового архіву.

  Вперше, до районного бюджету надходять кошти від ОТГ на утримання бюджетних закладів освіти, охорони здоров’я, культури. Так, були передані кошти освітньої, медичної субвенції, кошти додаткової дотації. Так, з бюджету Кунківської ОТГ надійшли кошти в сумі 18,6 млн.грн., з бюджету Краснопільської ОТГ 9,9 млн.грн..

  До спеціального фонду районного бюджету за 2018 рік надійшло коштів в сумі 9,8 млн.грн., виконання становило 165,6% до уточнених призначень.

  Власні надходження бюджетних установ отримані в сумі    8,3 млн.грн. З них: платні послуги, що надають бюджетні установи охорони здоров’я, освіти, культури, спортшколи складають  2,5 млн.грн., інші джерела – 5,8 млн.грн..

  Інша субвенція отримана в сумі 283,2 тис.грн. з сільських бюджетів на фінансування бюджетних установ.

  До спеціального фонду районного бюджету надійшли кошти з обласного бюджету на суму 938,5 тис.грн.. Кошти спрямовані на проведення нормативно-грошової оцінки землі для Кущинецької, Семиріцької, Жерденівської, Ярмолинецької, Чечелівської, Михайлівської та Зятковецької сільських рад в сумі 237,7 тис.грн. та в сумі 700,8 тис.грн. – переможцям 15 обласного конкурсу територіальних громад.

  Крім того, до спеціального фонду надійшли кошти з Краснопільської та Кунківської ОТГ ОТГ на співфінансування державної програми «Нова українська школа» та інші видатки в сумі 256,9 тис.грн..

  Разом доходи загального і спеціального фонду районного бюджету за 2018 рік становили 557,6 млн.грн..

   Бюджети сільських рад за 2018 рік отримали власних доходів в сумі 24,5 млн.грн., що становить 109,4% до уточнених річних призначень. Всі сільські ради виконали уточнені річні планові показники. Надходження по власних доходах по сільських бюджетах на 3,2 млн.грн. більше, в порівнянні з надходженнями 2017 року. Бюджет міської ради виконаний на 102,3%, що становить 60,8 млн.грн..

  Видатки:

  За 2018 рік із загального фонду районного бюджету проведено видатків на суму 566,2 млн.грн., що становить 98,6% до уточнених призначень. Видатки загального фонду районного бюджету за             2018 рік більші обсягу видатків 2017 року на 36,1 млн.грн..

  В бюджетних закладах та установах, що фінансуються з районного бюджету прострочена кредиторська заборгованість відсутня.

  Видатки з районного бюджету на захищені видатки здійснювались першочергово. Це в першу чергу: заробітна плата, нарахування на заробітну плату, медикаменти, харчування, енергоносії.

  Так, за звітний період з районного бюджету по загальному фонду на фінансування захищених видатків було спрямовано коштів на суму 457,2 млн.грн., що становить 84,1% в структурі видатків районного бюджету.

  Відділами та управліннями районної державної адміністрації, які є головними розпорядниками коштів, забезпечується своєчасна виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету.

  На фінансування заробітної плати з нарахуваннями було спрямовано коштів в сумі 163,2 млн.грн., на фінансування видатків для забезпечення продуктами харчування закладами освіти та ЦРЛ було спрямовано коштів в сумі 3,8 млн.грн., на розрахунки за енергоносії – 16,8 млн.грн., на соціальні виплати населенню 253,9 млн.грн., на поточні трансферти органам управління – 19,4 млн.грн..

  З районного бюджету, крім фінансування першочергових видатків, здійснювалось фінансування і незахищених видатків. Так, на фінансування незахищених статей за минулий рік було спрямовано коштів в сумі 86,6 млн.грн., що становить 15,9% в структурі видатків.

  В структурі видатків районного бюджету по галузях видатки на соціальний захист становлять 49%, освіту 29,8%, охорону здоров’я 12,3%, культуру 4%, спорт 0,7%, апарат управління 0,6%.

  За 2018 рік на утримання освітянських закладів було спрямовано коштів в сумі 162,3 млн.грн., що на 15,4 млн.грн. більше в порівнянні з минулим роком.

  На утримання мережі охорони здоров’я Гайсинського району було спрямовано коштів в сумі 67,2 млн.грн., що на 3,6 млн.грн. більше в порівнянні з 2017 роком.

  На фінансування районної ради були спрямовані кошти в сумі 3,1 млн.грн., що становить 99,3% до планових призначень.

  На утримання закладів культури, що фінансуються з районного бюджету було спрямовано коштів в сумі 21,7 млн.грн., що становить 99,9% до планових призначень.

  На фінансування заходів по фізкультурі та утримання ДЮСШ було спрямовано коштів в сумі 3,6 млн.грн., що на 0,3 млн.грн. більше в порівнянні з 2017 роком.

  На фінансування установ та заходів соціального забезпечення, було спрямовано коштів на суму 265,6 млн.грн.. В тому числі на забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування та утримання центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було спрямовано 9,5 млн.грн..

  На фінансування оздоровлення дітей було спрямовано коштів в обсязі 750,0 тис. грн., що дало можливість оздоровити 148 дітей.

  Вперше, з районного бюджету передавалась реверсна дотація до Державного бюджету в сумі 4,1 млн.грн..

  З районного бюджету була передана субвенція міській раді на утримання міських дошкільних закладів освіти в сумі 13,4 млн.грн..

  Протягом звітного періоду з районного бюджету були здійснені видатки по спеціальному фонду на суму 22,3 млн.грн.. За рахунок коштів спеціального фонду районного бюджету було забезпечено фінансування закладів освіти в сумі 7,3 млн.грн., закладів охорони здоров’я – 4,9 млн.грн., закладів культури на суму 2,2 млн.грн.. Забезпечено соціальними послугами громадян, які не здатні до самообслуговування – 3,2 млн.грн., придбано житло для дітей-сиріт – 0,7 млн.грн., забезпечено фінансування інвестиційних проектів –                 1,9 млн.грн.. Здійснено фінансування інших установ та закладів  на суму 1,5 млн.грн., надано субвенцію державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку – 0,6 млн.грн..

  Всі дані по виконанню бюджету надані на підставі річного звіту про виконання бюджетів Гайсинського району станом на 01 січня 2019 року Управлінням Державної казначейської служби у Гайсинському районі.

  Share to Facebook
  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki
  Share to Yandex

  Автор: admin, 06:35

Ваш коментар

Увага: Коментарі модеруються, і це може викликати затримку у публікуванні. Відправляти коментар ще раз не потрібно!