pussy88 НАКАЗ від 25.12.2012 р. № 44 Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів за функціональною структурою видатків та за програмно-цільовим методом головними розпорядниками бюджетних коштів до проекту районного бюджету на 2013 рік та при внесенні змін до районного бюджету у 2013 році | Фінансове управління Гайсинської райдержадміністрації
           

Курси валют

Курсы валют Курсы валют

Курсы валют Курсы валют

Курс валют на портале Finance.UA

Зверніть увагу на ресурси: • 17Січ

  Відповідно до вимог частини третьої статті 75 та статті 78 Бюджетного кодексу України та з метою врахування особливостей складання проектів місцевих бюджетів та внесення змін до них

  Н А К А З У Ю:

  1. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів за функціональною структурою видатків та за програмно-цільовим методом  головними розпорядниками бюджетних коштів до проекту районного бюджету на 2013 рік та при внесенні змін до районного бюджету у 2013 році, що додається.

  2.  Бюджетному відділу (Безелюку О.В.) довести зазначений наказ до відома і виконання відділам фінансового управління та головним розпорядникам коштів районного бюджету.

  3. Даний наказ подати на державну реєстрацію Гайсинському районному управлінню юстиції.

  4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ начальника фінансового управління Гайсинської районної державної адміністрації від 26.11.2012 року №39 «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетного запиту головними розпорядниками бюджетних коштів до проекту районного бюджету на 2013 рік та при внесенні змін до районного бюджету у 2013 році», зареєстрований в Гайсинському районному управлінні юстиції 27.11.2012 р. за №6/156.

  5. Наказ та Інструкція набирають чинності через 10 днів з дати його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування в місцевих засобах масової інформації.

  6. Контроль за виконанням наказу та інструкції покласти на заступника начальника-начальника бюджетного відділу Безелюка О.В.

  Начальник фінансового управління                                                  Т.В.Бабій

  Погоджено:

  Заступник начальника – начальник бюджетного відділу                                       О.В.Безелюк

  Share to Facebook
  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki
  Share to Yandex

  Автор: admin, 14:19

Комментарі закриті.