• 16Січ

Розглянувши подані фінансовим управлінням районної державної адміністрації  проекти  рішень 12 сесії районної ради 6 скликання від  20.12.2012 року „Про  районний  бюджет на 2013 рік”, „Про розпорядження голови районної державної адміністрації”, „Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 року”, „Про списання заборгованості по бюджетних позичках” згідно зі статтею 76  Бюджетного кодексу України:

1. Схвалити проект рішення районної ради „Про районний бюджет на 2013 рік” у загальній сумі по доходах і видатках 173823,958 тис.грн., в тому числі загальний фонд в сумі 171577,832 тис.грн. і спеціальний фонд в сумі 2246,126 тис.грн., проекти рішень районної ради „Про розпорядження голови районної державної адміністрації”, „Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 року” та „Про списання заборгованості по бюджетних позичках”.

2.  Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації (Бабій Т.В.) подати на розгляд 12 сесії районної ради 6 скликання проекти рішень районної ради „Про  районний  бюджет на 2013 рік”, „Про розпорядження голови районної державної адміністрації”, „Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 року” та „Про списання заборгованості по бюджетних позичках”.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної

державної адміністрації Анатолій КОНДРАТЮК

Начальник фінансового управління

районної державної адміністрації