pussy88 Щодо видатків, передбачених Законом "Про Державний бюджет України на 2013 рік" на лікування хворих на туберкульоз, гепатит, СНІД та онкохворих дітей | Фінансове управління Гайсинської райдержадміністрації
           

Курси валют

Курсы валют Курсы валют

Курсы валют Курсы валют

Курс валют на портале Finance.UA

Зверніть увагу на ресурси: • 11Січ

  У зв’язку з появою у засобах масової інформації статей щодо розміру видатків на лікування хворих на туберкульоз, гепатит, СНІД та онкохворих дітей Управління комунікацій (Прес-служба) Міністерства фінансів повідомляє.
  Видатки на лікування хворих на туберкульоз, гепатит, СНІД та онкохворих дітей передбачаються Міністерству охорони здоров’я у складі бюджетної програми «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» (КПКВК 2301400).

  У показниках Державного бюджету України на 2013 рік видатки за вказаною бюджетною програмою враховані по загальному фонду в обсязі 2118,1 млн.грн. із зростанням проти відповідних видатків 2012 року у співставних умовах на 260 млн.грн. або на 14 відсотків.

  При цьому, видатки на централізовану закупівлю лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування онкохворих дітей збільшені, у порівнянні з поточним роком у 2,3 раза і становлять 216 млн.грн., що за розрахунками Міністерства охорони здоров’я забезпечить повну потребу у відповідних медикаментах онкохворих дітей.

  Питання щодо подальшого забезпечення виконання найбільш пріоритетних напрямів, вирішує Міністерство охорони здоров’я як головний розпорядник коштів.

  Окрім того, Міністерство охорони здоров’я, як головний розпорядник бюджетних коштів, з урахуванням визначених ним пріоритетів здійснює остаточний розподіл видатків за напрямами спрямування коштів, в тому числі і на лікування хворих на туберкульоз, гепатит, СНІД та онкохворих дітей, в установленому порядку.

  Share to Facebook
  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki
  Share to Yandex

  Благодарность блогу Альтернативный взгляд на WordPress за помощь в разработке сайта.

  Автор: admin, 11:24

Ваш коментар

Увага: Коментарі модеруються, і це може викликати затримку у публікуванні. Відправляти коментар ще раз не потрібно!